Poděkování

Děkujeme všem, kteří nás podporují od samého začátku až do dnešního dne - finančně, materiálně, duševně ... 

V roce 2020 nás podporují a přispívají dětem na lekce zdarma

Donio
Znesnáze21
ARMANDI THERAPY CLINIC, s.r.o

V roce 2019 nás podporují a přispívají dětem na lekce zdarma

Ing. Hana MAREŠOVÁ - Družstvo EKOVER
Sylva Minaříková
Econea
ARMANDI THERAPY CLINIC, s.r.o
Zásilkovna
3D Fitness Academy a účastníci TRX Bootcamp 2019

V roce 2018

nám pomohli

Yoga-Motion darem nových, měkkých podložek na cvičení, kterých teď máme dost, abychom mohli brzy spustit první skupinová cvičení malých i velkých

Ing. Jarek Galáš, od kterého máme úžasné zvukové vlny a šamanské bubny - děti je milují, klidní se při nich. I ta naše malá v děloze :-)

Mlýn Šmajstrla darem krásných, barevných meditačních sedáků, které ulehčily práci jak mně ve vysokém stupni těhotenství, tak dětem se zhoršenou hybností - sedí/klečí se na nich báječně a my máme zase o něco volnější mysl :-)

Marián Škvarek a Lída Synková přispěli štědrou částkou, díky které mělo jedno z potřebných dětí měsíc terapie zdarma - díky za šťastné Vánoce!

V roce 2017 

děkujeme firmě Sakypaky, která dětem darovala do nového školního roku od září 2017 úžasný polohovací vak, ve kterém mohou všechny relaxovat a ty nejkřehčí v něm dokonce chviličku i posedět.

Ač se snažím pracovat s dětmi nejjemněji, jak mohu, nejednou spolu procházíme momenty bolesti. Není nic příjemnějšího, než když se po náročném cvičení může dítě spokojeně schoulit ve známém prostředí a vědět, že po práci přichází odměna. 

 Panu Františku Horváthovi, který mým jogínkům věnoval sadu zpívajících mís. K józe a muzikoterapii neodmyslitelně patří. Vážou se k nim mé vzpomínky na úžasná školení jógy v Evropě i za oceánem a dlouho mne mrzelo, že zážitek s nimi nemohu dětem dopřát. Díky nim se terapie pro mnoho dětí, především těch s autismem, stanou mnohem snáze uchopitelné.

 Firmě Econea, která darovala dětem k užívání úžasné šetrné ručníky a krásné a ekologické kelímky na pití, a já mohu mít tak jistotu, že se dětem po celou dobu pobytu u mne dostává toho nejlepšího :-) 

 Firmě Habitat, která přispěla dětem k pohodlnějším terapiím darováním krásných měkkých relaxačních polštářků a přikrývky. 

 Firmě Justin Design, která pomohla náš prostor zútulnit i pro rodiče úžasně pohodlným a multifunkčním sedacím pufem - děti ho absolutně milují, vydrží díky němu vzpřímeně sedět a soustředit se :-) Díky, že pomáháte dětem spolu se mnou!